(© KPP w Augustowie)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W miejscowości Barszcze na drodze krajowej nr 61 doszło do śmiertelnego wypadku drogowego w którym pasażer golfa zginął na miejscu.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierowca volkswagena podczas skręcania w drogę prowadzącą do miejscowości Solistówka, zajechał drogę nadjeżdżającej od strony Augustowa ciężarówce.

W wyniku zdarzenia 56- letni pasażer golfa poniósł śmierć na miejscu. Kierowca osobówki zbiegł z miejsca zdarzenia. Kilka godzin później 55 – letni mieszkaniec gminy Bargłów Kościelny został zatrzymany. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że w jego organizmie jest prawie 2 promile alkoholu.

Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Jadący ciężarówką 41 – obywatel Litwy nie doznał żadnych obrażeń ciała. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.


Źródło: KPP w Augustowie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!