Żeglarze reprezentujący UKŻ "Grot" OSiR Suwałki zdobyli brązowy medal

ro2
Arkadiusz Budzik
W miniony weekend (04 - 06.06 ) w Mielnie zakończyły się regaty o Puchar Trampa ( była to zarazem III eliminacja do Mistrzostw Świata i II eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży) w których żeglarze reprezentujący UKŻ „Grot" OSiR Suwałki Maciej Kamiński i Łukasz Kowalewski zdobyli brązowy medal , natomiast załoga Bartosz Budzik i Piotr Wasilewski zajeła 4 miejsce.

Zawody zakończyły eliminacje do lipcowych Mistrzostw Świata w Polsce, w których Suwalczanie B.Budzik , P.Wasilewski zajęli 4 miejsce, a ich koledzy M.Kamiński , Ł.Kowalewski 5 miejsce otrzymując nominacje do Reprezentacji Narodowej.

Pozostałe klubowe załogi zajęły miejsca:

22 miejsce - P.Bagan i F.Mazur

35 miejsce - M.Chmielewski i E.Martynko

46 miejsce - D.Bagan i J.Hościłowicz

49 miejsce - B.Waszkiewicz i J.Kisłowski

Trenerem zawodników UKŻ ‘Grot"OSIR Suwałki jest wychowanek tego klubu Maciej Anuszkiewicz , gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

źródło: Arkadiusz Budzik, UKŻ "Grot"OSIR Suwałki