Adam Muśko
Adam Muśko
Mecz Centralnej Ligi Juniorów Jagiellonia - Gwarek Zabrze
Mecz Centralnej Ligi Juniorów Jagiellonia - Gwarek Zabrze Kamil Świrydowicz
Zespół Jagiellonii rywalizujący w Centralnej Lidze Juniorów (do lat 18) przerwał serię sześciu spotkań bez wygranej i wydostał się ze strefy spadkowej

Białostoczanie pokonali 3:0 u siebie drużynę Gwarka Zabrze, a duży wpływ na przebieg spotkania miało pierwsze pięć minut. Już właśnie po tym czasie gospodarze prowadzili 2:0 po dwóch golach Radosława Zyśka. Po takim początku Jagiellonia spokojnie mogła czekać jak zareagują rywale. A ci nie mieli zbytnio argumentów, aby odwrócić losy meczu. Skończyło się 3:0. Trzy punkty pozwoliły juniorom Jagi awansować na bezpieczną 12. pozycję w tabeli.

– Cieszymy się z trzech punktów. To co było celem, zostało zrealizowane. Zagraliśmy na zero z tyłu, cieszą również zdobyte bramki. Dzisiaj zaprezentowaliśmy organizację gry na odpowiednim poziomie – powiedział Wojciech Kobeszko, który zastępował na stanowisku pierwszego trenera zawieszonego za czerwoną kartkę Krzysztofa Zalewskiego.

Jagiellonia Białystok – Gwarek Zabrze 3:0 (2:0)