Czas się poznać! Miss Podlasia i Mister Podlasia 2018 - kandydaci - bawią się razem [zdjęcia, wideo]

DN
Udostępnij:
Czas się poznać! Ponad 30 finalistek i finalistów konkursów Miss Podlasia 2018 i Mister Podlasia 2018 bawiło się w tłusty czwartek w białostockim klubie Black Diamond. Zasiedli przy ogromny stole w strefie VIP, gdzie mieli okazję poznać się, porozmawiać, a w międzyczasie wziąć udział w pierwszych sesjach zdjęciowych. A potem zabawa trwała do białego rana…

- Nasze finalistki muszą poznać się z finalistami, ponieważ będą razem występować na scenie. Zaplanowałam im wspólne układy choreograficzne… – zdradza Elżbieta Lichanów, organizatorka wyborów Miss i Mister Podlasia.

To pierwsze grupowe spotkanie wszystkich finalistek i finalistów tegorocznego konkursu piękności. Przypomnijmy, że zostali oni wyłonieni podczas dwóch castingów, które w grudniu i styczniu odbyły się w białostockiej siedzibie „Gazety Współczesnej”. W każdej z trzech kategorii – Miss Podlasia 2018, Miss Nastolatek 2018 i Mister Podlasia 2018 – castingowe jurty wybrało po 16 osób.

A już 12 lutego rozpoczną oni próby, przygotowujące do wielkiego finału. Gala wyborów Miss i Mister Podlasia 2018 odbędzie się 24 maja w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku.

Miss Podlasia 2018 i Mister Podlasia 2018 poszukiwani. ZOBACZ ZDJĘCIA Z PIERWSZEGO CASTINGU!

Wideo

Dodaj ogłoszenie