Listy do św. Mikołaja [REGULAMIN]

red.
pixabay.com
Trwa kolejna edycja konkursu "Listy do św. Mikołaja". Chcesz dostać wspaniały prezent zanim na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazda? Narysuj go i przynieś do nas, a my Twoją pracę pokażemy Mikołajowi.

Regulamin
Konkursu „Listy do Św. Mikołaja”

§1
Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu pt. „Listy do Św. Mikołaja” zwanego w dalszej części regulaminu Konkursem, jest Polska Press Sp. z o.o., ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa (adres do korespondencji: 15-419 Białystok, ul. św. Mikołaja 1), wydawca tygodnika „Naszemiasto.pl”, zwana dalej Organizatorem.
2. Organizator ponosi pełną odpowiedzialność za treść i formę Konkursu.

§2
Czas trwania Konkursu

1. Konkurs trwa od 3 listopada do 6 grudnia 2016 r.

§3
Podmioty uprawnione do wzięcia udziału w Plebiscycie

1. Uczestnikiem Plebiscytu może być każda osoba w wieku do 10 lat, z wyjątkiem członków najbliższej rodziny pracowników Organizatora.

§4
Zasady przesyłania prac

1. Okres przyjmowania prac trwa do 25 listopada 2016 r.
2. Tematem konkursu jest List do Świętego Mikołaja. Aby wziąć udział w konkursie, Uczestnik powinien przygotować pracę w dowolnej technice (list może być napisany, namalowany, wyklejony, narysowany, etc.) na formacie nie przekraczającym A3. Prace, wraz danymi kontaktowymi (imię i nazwisko, wiek autora, nr telefonu rodzica/opiekuna) należy przesłać lub dostarczyć osobiście na adres redakcji:
a) pocztą na adres: Nasze Miasto, ul. Św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok, w kopercie, z dopiskiem LISTY do 23 listopada (decyduje data stempla pocztowego), lub
b) osobiście do Redakcji tygodnika Nasze Miasto w Białymstoku, ul. Św. Mikołaja 1 do 25 listopada do godz. 17:00.

§5
Zasady nagradzania i nagrody

1. Najlepsze prace zostaną wybrane przez specjalną Kapitułę, złożoną z przedstawicieli Organizatora.
2. Spośród wszystkich nadesłanych prac, zostanie wybranych pięć najlepszych prac.
3. Wyboru dokona Kapituła, która zbierze się 30 listopada 2016 r. i podczas tego spotkania wybierze 5 prac, które zostaną nagrodzone.
4. Wyniki zostaną opublikowane w tygodniku „Naszemiasto.pl” oraz na portalu www.bialystok.naszemiasto.pl
5. Laureaci Konkursu otrzymają wybrane przez siebie nagrody, wyrażone w dowolnej formie w „Liście do Św. Mikołaja”, o wartości nie przekraczającej 200 zł brutto. Pozostali autorzy – otrzymają drobne upominki.
6. Finał oraz wręczenie nagród laureatom Konkursu odbędzie się w trakcie spotkania ze św. Mikołajem w Galerii Zielone Wzgórze, dnia 6 grudnia. Warunkiem odebrania nagród jest uczestnictwo w Finale. Uczestnicy, którzy nie będą mogli uczestniczyć w spotkaniu, nie będą mogli odebrać nagród.
7. Wszystkie prace zostaną opublikowane w tygodniku „Naszemiasto.pl” 1 grudnia 2016 r. i na portalu www.bialystok.naszemiasto.pl .
8. Prace wygrane oraz fotorelacja z finału zostaną opublikowane w tygodniku „Naszemiasto.pl”
8 grudnia 2016 r. i na portalu www.bialystok.naszemiasto.pl .

§6
Informacja o Konkursie

1. Wszelkie informacje na temat Konkursu zamieszczone zostaną na łamach tygodnika Naszemiasto.pl i na portalu www.bialystok.naszemiasto.pl
2. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu – 85 748 74 79 oraz pod adresem e-mail: Anna.Topczewska@polskapress.pl od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00–14.00.

§7
Postępowanie reklamacyjne

1. Reklamacje należy zgłaszać pisemnie, listem poleconym na adres - 15-419 Białystok, ul. św. Mikołaja 1 lub pocztą elektroniczną na adres bialystok@naszemiasto.pl
Do rozstrzygania reklamacji powołana jest Komisja Sprawdzająca. Decyzja Komisji jest ostateczna.
2. Termin rozstrzygnięcia reklamacji wynosi 14 dni od daty jej wpłynięcia do Organizatora. O jego rezultacie składający reklamację zostanie niezwłocznie powiadomiony listem poleconym.
3. Nie podlegają rozpatrzeniu reklamacje niezawierające danych osoby zgłaszającej oraz opisu powstałego problemu.

§8
Postanowienia końcowe

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte przedmiotów stanowiących nagrody w konkursie.
2. Deklarując wzięcie udziału w konkursie, w sposób przewidziany niniejszym regulaminem, uczestnik wyraża zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu, w tym na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Organizatora oraz publikację nadesłanych prac i zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu.
3. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania modyfikacji w postanowieniach regulaminu. W takim przypadku zobowiązany jest niezwłocznie podać informacje o tych zmianach na stronie internetowej.

FLESZ: Nowe dyscypliny na igrzyskach w Tokio

Wideo

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3