Rezerwy Wigier wygrały z Pomorzanką Sejny

Robert Orzechowski
Rezerwy suwalskich Wigier awansowały do kolejnej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu. W środę występujący w ,,B" klasie suwalczanie pokonali niedawnego czwartoligowca Pomorzankę Sejny 3:2. Sędzia pokazał w tym meczu dwie czerwone kartki. Zobaczyli je obrońca Wigier Bartosz Byliński oraz bramkarz gości.

Gole dla podopiecznych Mariusza Magierskiego strzelili: Rafał Darda w 15, Paweł Locman w 25 i Paweł Stasiński w 55 minucie. Trafienia dla Pomorzanki zaliczyli Balewicz w 80 i Czakis w 85 minucie gry.

Kolejnym przeciwnikiem OSiR-u Wigry II Suwałki będzie czwartoligowy Orzeł Kolno.

Źródło: A. Łukowski- SKS Wigry Suwałki