Torsy, muskuły, pizza. Sesja Mister Podlasia 2018 [foto, wideo]

DN
Szesnastu przystojnych finalistów konkursu Mister Podlasia 2018 prężyło muskuły przed obiektywami aparatów. W studio zdjęciowym Michała Obryckiego odbyła się sesja fotograficzna do katalogów na finałową galę konkursu Miss i Mister Podlasia 2018.

- Pozowanie do zdjęć bez koszuli to dla mnie spory stres, bo nigdy dotąd tego nie robiłem – przyznaje 20-letni Adam Chojnowski z Moniek. – Jednak skoro zdecydowałem się wziąć udział w wyborach, jakoś sobie poradzę.
Na udział w konkursie namówiła go przyjaciółka ze studiów, a Adam kształci się na pielęgniarstwie w Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku. Pracuje też jako ratownik na białostockiej pływalni przy ul. Stromej. Od 10 lat choruje na cukrzycę i chodzi z pompą insulinową. Jest przy tym bardzo aktywny i wysportowany.

TU KLIKNIJ ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ: Mister Podlasia 2018. Kulisy oficjalnej sesji fotograficznej

- Biorąc udział w konkursie na Mistera Podlasia chcę udowodnić, że człowiek z cukrzycą może normalnie żyć i wiele osiągnąć – wyjaśnia.

W sesji wzięli też udział dwaj przyjaciele - Michał Zachowicz i Krystian Dziewiątkowski. Mają po 22 lata i są studentami. Obaj pojawili się na grudniowym castingu do konkursu, ale nie po to, by wziąć w nim udział, a by dodać otuchy dziewczynie Krystiana, która w efekcie zakwalifikowała się do konkursu Miss Podlasia 2018. Kiedy jednak panowie zobaczyli z bliska, jak wygląda proces kwalifikacji, zgłosili się na kolejny casting, w styczniu br.

Miss Podlasia 2018. Kulisy oficjalnej sesji zdjęciowej (zdjęcia, wideo)

Miss Podlasia Nastolatek 2018: Kulisy oficjalnej sesji fotograficznej (zdjęcia, wideo)

- Pomyślałem, że skoro moja dziewczyna, Karina, się dostała, to i ja spróbuję swoich sił, to przynajmniej będziemy mieli okazję, by więcej czasu spędzać razem, choćby na próbach choreograficznych – wyjaśnia Krystian. – A poza tym, będziemy z Kariną mieli świetne pamiątki zdjęciowe na starość – dodaje ze śmiechem.

Krystian - przygotowując się do finałowej gali - schudł już ponad 10 kg. Razem z nim kilka razy w tygodniu na siłowni ćwiczy też Michał.

- Ale ja nie po to, by chudnąć, a jedynie wyrzeźbić sylwetkę – wyjaśnia Michał.

TU ZOBACZ TEŻ: Czas się poznać! Miss Podlasia i Mister Podlasia 2018 - kandydaci - bawią się razem [zdjęcia, wideo]

Kiedy jednak kolejny z kandydatów na mistera, Kamil Krawczyk, przywiózł na sesję zdjęciową kilka ogromnych pizz ze swojej pizzerni, by poczęstować kolegów, żaden z finalistów nie odmówił kawałka czy nawet kilku…
- No ileż można liczyć kalorie! – śmieje się Krystian Dziewiątkowski.

Który z panów zdobędzie tytuł Mistera Podlasia 2018, okaże się podczas finałowej gali konkursu, która odbędzie się 24 maja w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku.

Wideo

Dodaj ogłoszenie